URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villanyszerelo/97887 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Workline partner

Budapesti székhelyű épületenergetikai korszerűsítés kivitelezéssel foglalkozó cég keres

Villanyszerelő,
erősáramú épületvillamosság szerelő és karbantartó munkatársat

Feladatok:

·        Épület-  és ipari villanyszerelési munkálatok ellátása a szakmai normáknak megfelelő

    minőségben, Budapesten

·         Építési ideiglenes hálózatok kiépítése és karbantartása

·         Szervizelési-, karbantartói-, mérési feladatok elvégzése

Elvárások:

·         Erősáramú középfokú végzettség, minimum 1 éves szakmai tapasztalat

·         Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség

Előny:

·         Villamos kivitelezésben, erősáramú technológiában való jártasság

Juttatások:

·         Bér: nettó 300.000 Ft-tól

·         Széchenyi Pihenőkártya juttatás

·         Utazástámogatás

·         Sportkártya juttatás

·         Céges mobiltelefon

·         Munkaruházat

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintás során.

Pozíció:

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság