URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villanyszerelo/98473 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából..

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • A telephely villamos karbantartása
  • Az épületek működésének zavartalan biztosítása
  • A villanyszerelő munkakörhöz kapcsolódó feladatok maradéktalan elvégzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség (villanyszerelő, háztartási-gépszerelő)
  • a szakmához kapcsolódó szabványok, biztonságtechnikai előírások ismerete

Munkaidő: 05:30-14:10

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség
  • utazási költségtérítés

Jelentkezés regisztrációt követően fényképes önéletrajz feltöltésével , a  http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Részletek

Szakterület Energetika/Villamosság
Munkakör villanyszerelő
Tervezett kezdés dátuma folyamatos
Szükséges végzettségek OKJ képesítés

Pozíció:

Villanyszerelő*

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyírbátor
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság