URL: http://workline.hu/allasok/energetika-villamossag/villanyszereloi-munkalehetoseg-vajdasagiak-reszere-kecskemeten/101049 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Főbb munkafeladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása és biztonságos működtetése,
  • Gépmegállások okainak önálló hibafeltárása és javítása,
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása,
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja,
  • Általános villamossági, épület karbantartási feladatok elvégzése,
  • Gépszerelő-lakatosok segítése, általános, kisebb gépszerelések,
  • CIP mosási rendszer kezelői szintű ismerete, használata,
  • Termékismeret,
  • Technológiai utasítások betartása,

Elvárások:

  • 2-3 éves élelmiszeripari berendezésen végzett feladatkör ajánlott
  • Szakmunkás bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Pótlékok: délutáni 20%, éjszakai 40%, túlóra 50%
  • Munkaruha és védőruha
  • Lakhatás biztosítása
  • 13. havi fizetés: egy ledolgozott munkaév után

Így jelentkezhetsz az állásra:

Add meg az adataidat a lenti űrlapon, nyomj a "Jelentkezés küldése" gombra, és munkatársunk pár napon belül felkeres.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor a tájékoztatókon kívül kollégáinkat a +381 64 486-82-es tlefonszámon érheted el munkanapokon reggel 9 és délután 4 óra között. Írhatsz nekünk e-mailt a serbia@dologido.hu-ra vagy követhetsz minket a Facebookon.

Villanyszerelői munkalehetőség vajdaságiak részére Kecskeméten

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Energetika / Villamosság