URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/aruhazvezeto-helyettes/98667 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Újonnan Nyíló

Ceglédi Üzletünkbe

Áruházvezető Helyettes

Kollégát keresünk.

Feladataid:

  • Az áruházi csapat irányítása, motiválása
  • Értékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Készlet kezelése
  • Az áruházi arculat megjelenések felügyelete
  • Számlázás, megrendelés, bevételezés
  • Ügyfelek kifogástalan kiszolgálásának biztosítása

Elvárásaink:

  • Műszaki érdeklődés
  • Középfokú kereskedelmi végzettség
  • Kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat
  • Értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • PSZÁF vizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  • Stabil cégháttér

Munkavégzés helye:Cegléd

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzát az alábbi linken várjuk:

Munkavégzés helye: Pest megye / Cegléd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem