URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/aruhazvezeto/99128 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Vöröskő Kft.

68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

SZÉKESFEHÉRVÁRI ÜZLETÜNKBE

Áruházvezető

Kollégát keresünk!

Feladataid:

  • Az áruházi csapat irányítása, motiválása;
  • étékesítési célok megvalósítása meghatározott értékesítési tervek alapján;
  • az áruház napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása;
  • készlet kezelése;
  • az áruházi arculat megjelenések felügyelete;
  • számlázás, megrendelés, bevételezés;
  • vásárlók kifogástalan kiszolgálásának biztosítása.

Elvárásaink:

  •  Műszaki érdeklődés;
  • középfokú kereskedelmi végzettség;
  • kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat;
  • értékesítés orientált vezetési és döntéshozatali képesség;
  •  felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel);
  •  gyorsaság, hatékonyság, terhelhetőség.

Előnyt jelent:

  •  SAP ismerete

Amit kínálunk:

  •  Versenyképes jövedelem
  • Felelősségteljes pozíció
  •  Stabil cégháttér, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Fényképes önéletrajzát várjuk, a következő linkre kattintva:

Munkavégzés helye: Fejér megye / Székesfehérvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem