URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/beszerzo-import-beszerzo/100721 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Modern, környezettudatos vendéglátóipari csomagolóanyagokkal foglalkozó nagykereskedés megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BESZERZŐ, IMPORT BESZERZŐ

Elvárások:
Környezettudatos szemlélet
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Legalább középfokú végzettség

Előnyt jelent:
Csomagolóanyagokhoz köthető munkatapasztalat, vagy ebben a témában szerzett végzettség
Beszerzés vagy import beszerzési tapasztalat
Kreativitás és dinamizmus

Feladatok:
Meglévő termékválasztékunk aktualizálása, a mindenkori piaci igényekhez igazítása
A konkurencia és a piaci viszonyok felmérése és elemzése
Új termékek, termékvonalak piaci bevezetése
Ökológiailag fenntartható termékvonalunk erősítése
Sajátmárkás termékek fejlesztésben való aktív részvétel
Hazai és külföldi beszállítók, gyártók felkutatása
Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, telephelyeinkkel, a feladatkörben érintett kollégákkal
A termékválasztékunk jövedelmezőségének fejlesztése

Amit kínálunk:
Versenyképes fix bér
Béren kívüli juttatások (sporttámogatás, céges mobiltelefon korlátlan használattal, stb.)
Új, modern munkaeszközök
Fiatalos munkakörnyezet
Stabil munkáltatói háttér
Változatos, kreatív feladatok

Pályakezdő fiatalok jelentkezését is várjuk!
Munkavégzés kizárólag hétköznap!

Munkavégzés helye:
Miskolc

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát nettó munkabér igénnyel ?Beszerző Miskolc? tárgy megjelölésével az alábbi email címre: borsod13@worklife.hu

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem