URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/biztositasi-ertekesito/104966 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Pénzügyi és biztosítási tevékenységgel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTOSÍTÁSI ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
Folyamatos fejlődésre való igény
Számítástechnikai ismeretek felhasználó szinten
Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség
Vállalkozói szemlélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség és/vagy biztosításközvetítői, pénzügyi közvetítői hatósági vizsga
Értékesítési tapasztalat banki- és /vagy biztosítási területen
Saját gépjármű

Főbb feladatok, munkák:
Biztosítási termékek személyre szabott ajánlása, értékesítése
Állományápolás
Ügyfelek teljes körű kiszolgálása, napi szintű kapcsolattartás
Új potenciális ügyfelek felkutatása

Megbízóról:
A világ több mint 70 országban jelenlévő biztosító cég
Magyarországon piac vezető cég, számos díj nyertese
A legjobb munkahely.
2014-ben és 2015-ben az Év Fogyasztóbarát Biztosítója
Szolgáltatásminőségi versenyben 2016-ban 1. helyezés a vállalati vagyonbiztosítási kategóriában,
Az ügyfélközpontúságban élenjáró biztosítók között 2015-ben és 2016-ban is dobogós helyen végzett

Amit kínálunk:
Folyamatos szakmai vezetői támogatás
Rugalmas időbeosztás
Időben és pontosan elszámolt jutalék kifizetés
Modern, innovatív, fiatalos környezetben iroda biztosítva
Belső informatikai rendszerek segítségével a munka bárhol végezhető
Jó hangulatú feszültség mentes munkalégkör, csapatépítő programok

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: szabolcs34@worklife.hu

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyíregyháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem