URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/bolti-elado-ertekesito-palyakezdok/97772 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Mobiltelefon üzlet és szerviz megbízásából keresünk azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

BOLTI ELADÓ / ÉRTÉKESÍTŐ (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!)

Elvárások:
Jó kommunikációs képesség
Ügyfélkezelési tapasztalat
Hatékony problémamegoldás
Intelligencia
Talpraesettség
Gyors tanulóképesség
Pontosság
Magára és Munkájára igényes

Munkaidő :
Heti 5 nap 9:30-tól 19:30-ig ,hétvégék szabadok!

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Nettó fizetés : 130 000 Ft + jutalék
Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Tahitótfalu (Tesco)

Ha szeretnél egy egyedi és különleges szakmát elsajátítani, és nyitott vagy új dolgokat megtanulni, közöttünk a helyed. Fontos hogy szeresd a telefonok világát, és legyél tisztában azzal, hogy mi a különbség az S6 és a 6s között!!!:) Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod az alábbi email címre: pest240@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Tahitótfalu
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem