URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/bolti-elado/99100 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Bolti eladó munkatársat keresünk adonyi partnercégünk számára!

Feladatok:

  • Vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása és tájékoztatása
  • Pénztárgép-kezelés
  • Készletezés, leltározás
  • Adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Élelmiszer és vegyi áru eladói vagy abc eladói, pénztárgépkezelői képzettség
  • Kiskereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Ápolt megjelenés
  • Erkölcsi bizonyítvány

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Pozíció:

Bolti eladó

Munkavégzés helye: Fejér megye / Adony
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem