URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/boltvezeto/105472 Elrejtés

Töltés...
Kemikál Építőanyagipari Zrt.

A

Kemikál Zrt.

Magyarország nagy múltú, építési vegyi anyagokat gyártó vállalata, nagy- és kis kereskedelmi telepére keres munkatársat,

Boltvezető

munkakörbe.

Munkavégzés helye:

-          Budapest, IX. kerület

Elvárások:

-          önálló, gyors és pontos munkavégzés

-          segítőkészség, csapatszellem

-          felhasználói szintű számítógépes ismeret

-          erkölcsi bizonyítvány

Feladatok:

-          kapcsolattartás a vevőkkel, területi képviselőkkel

-          megrendelések felvétele, rögzítése

-          házi pénztár kezelése

-          vevő számlák kiállítása

-          saját és idegen szállítókkal való kapcsolattartás

-          árukiadás

-          leltározás

A munkakör különösen összetett. Kereskedelmi és logisztikai feladatokat foglal magába.

Az optimális jelentkező:

-         magabiztos, kiegyensúlyozott és felelősségteljes;

-         képes gyorsan és hatékonyan dönteni;

-         átlagon felül bírja a stresszt és a monotóniát;

-         jó koncentrációs készséggel rendelkezik;

-         képes egyszerre több dologra is figyelni;

-         jó problémamegoldó;

-         legalább 3 fős csoport irányításában és vezetésében szerzett legkevesebb 2 éves tapasztalattal bír,

-         vevőcentrikusság és szakmai elkötelezettség,

-         eredményorientált személyiség,

-          önállóság, felelősségtudat és becsületes munkavégzés,

-          vezetői képességek,

-          felhasználói szintű IT ismeretek,

Előny:

-        hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

-         középfokú kereskedelmi végzettség, vagy középfokú végzettség és bolti eladó szakképesítés (OKJ)

-         EKÁER program ismerete

Amit kínálunk:

-          hosszú távú stabil munkahely

-          betanulási lehetőség

Fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével várjuk az

allas@kemikalrt.hu címre

Pozíció:

Boltvezető

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem