URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/elado-penztaros/98422 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott, friss termékeket forgalmazó, élelmiszer-kereskedelmi vállalata, budapesti mintaboltjába munkatársat keres

Eladó-pénztáros

munkakörbe

Az Ön feladata:

-       Vásárlók kiszolgálása, tanácsadás, segítségnyújtás

-       Aktív értékesítés, termékajánlás

-       Számlázás, pénztárkezelés

-       Árurendelés

-       Áruátvétel

-       Árukihelyezés, „polckép” kialakítása, fagyasztott áru pakolása hűtőkamrába, hűtőkbe kihelyezése

-       Termék szavatossági idők ellenőrzése

Az Ön profilja:

-       Középfokú (szakirányú) végzettség

-       Eladói munkakörben szerzett tapasztalat

-       Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

-       Megbízhatóság, kikérhető erkölcsi bizonyítvány

-       Jó kommunikációs és együttműködési készség

-       Lendületes, dinamikus munkavégzés

-       Jó fizikum (árupakoláshoz szükséges)

-       Gasztronómia iránti érdeklődés

Előnyt jelent:

-       Fagyasztott és friss húsok, húsipar ismerete

Munkavégzés helye:

-       Budapest, X. kerület

Amit kínálunk:

-       Hosszú távú munkalehetőség

-       Biztos, folyamatosan fejlődő vállalati háttér

-       Egy piacvezető cég biztonsága

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a hr@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem