URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/elado/105066 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Minőségi céges, reprezentatív és városi souvenír ajándékok gyártásával, kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk teljes vagy részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

ELADÓ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Önálló munkavégzés
Kedves, figyelmes, jó megjelenésű
Megbízható
Angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Hasonló munkakörben végzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:
A boltba betérő vendégek teljes körű, udvarias és kedves kiszolgálása
Termékek ismertetése, kóstoltatása
Kassza és a készletnyilvántartó program kezelése
Üzlet facing rendben tartása

Megbízóról:
Minőségi céges, reprezentatív és városi souvenír ajándékok gyártásával, kereskedelmével foglalkozó cég.
Elegáns belvárosi üzletünkben díszdobozos édességeket, ajándékválogatásokat árulunk.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Hosszú távban gondolkodunk
Emberközpontúak és nagyon rugalmasak vagyunk
Versenyképes fizetést és szép munkahelyet, kényelmes munkát biztosítunk

Munkaidő:
Részmunkaidőben: csütörtök, péntek és olykor szombat (11-19 óra között)
Teljes munkaidőben: hétfőtől-péntekig (11-19 óra között)

Munkavégzés helye:
Budapest, VI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp767@worklife.hu

Pozíció:

ELADÓ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem