URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/epitoanyag-ertekesito/99432 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan bővülő építőanyag áruházakból álló országos kereskedelmi hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐANYAG ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
Számlázási tapasztalat
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság
Építőiparban, vagy építőanyag kereskedelemben szerzett tapasztalat
Kiváló szakmai felkészültség, termékismeret
Jó kommunikációs készség, lendületes munkavégzés
MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Feladatok:
Szaktanácsadás partnereink, vevőink részére
Árajánlat készítése, megrendelések és szállítások lebonyolítása, nyomon követése
Pénztárkezelés, számlázás
Vásárlók hatékony és gyors kiszolgálása
A munkakörhöz tartozó adminisztráció elvégzése (Word, Excel, SAP használatával)

Amit kínálunk:
Teljes munkaidőben foglalkoztatottság (8 óra/nap)
Jó hangulatú csapat
Kellemes munkakörnyezet
Hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség, továbbképzések
Versenyképes jövedelem
További kiemelkedő juttatások (többek között: munkába járás, Cafeteria, teljesítménnyel arányos prémium, üdülési lehetőség)

Munkavégzés helye:
Siófok

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy lendületes, segítőkész csapathoz, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigénye megjelölésével az alábbi email címre: somogy20@worklife.hu

Munkavégzés helye: Somogy megye / Siófok
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem