URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-asszisztens-referencia-szam-ref2406/96892 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Beszerzési, üzleti szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk megbízásából keresünk Értékesítési asszisztens munkatársat.

Fő feladatok

  • Kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Ajánlatok készítésében való aktív közreműködés
  • Részvétel a marketing aktivitások hatékony lebonyolításában
  • Értékesítő kollégák napi munkájának támogatása

Elvárások

  • Középfokú végzettség, szakképesítés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Magabiztos fellépés és megbízhatóság
  • Ügyfélközpontú szemlélet és kiemelkedő sikerorientáltság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit megbízónk kínál

  • Előrelépési és fejlődési lehetőség
Kapcsolattartó
Ferencz Tamás
jelentkezes.kecskemet@dologido.hu

Pozíció:

Értékesítési asszisztens (Referencia szám: REF2406)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem