URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-junior-key-account-menedzser/98537 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Vivaldi Kft.

Budapest északi határánál lévő, egészségmegőrző termékekkel foglalkozó nagykereskedelmi vállalat

Értékesítési (Junior Key Account) menedzsert

keres.

A MUNKAKÖR ELŐNYE A VÁLTOZATOSSÁG:

kb. 50-50%-ban tartalmaz irodai és irodán kívüli (viszonteladói kapcsolattartás) feladatokat.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Jó fellépés és kommunikációs készség
  • Megfelelő, tárgyalóképes írásbeli kommunikáció
  • Energikus, pozitív szemlélet
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves értékesítési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai számítástechnikai programok (Word, Excel, Outlook) ismerete
  • Nyitottság az egészséges életmódra
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Angol nyelv alapszintű ismerete

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ FŐBB FELADATOK:

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ügyféligények felmérése (e-mail, telefonos megkeresés, személyes találkozók)
  • Új partnerek felkutatása
  • Értékesítési vezető munkájának támogatása
  • Kimutatások, elemzések készítése és egyéb adminisztratív feladatok

A PÁLYÁZATNÁL ELŐNYT JELENTHET:

  • Tapasztalat műszaki, illetve egészségmegőrző termékek értékesítésében
  • Meglévő, aktív, széleskörű kapcsolati háló vállalati ügyféloldalon
  • Gyakorlat vállalatirányítási rendszerek használatában
  • Középfokú angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Céges autó, laptop és mobiltelefon
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Részvételi lehetőség szakmai továbbképzéseken
  • Fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Alkalmanként home-office lehetőség
  • Egy dinamikusan növekvő, a piacon meghatározó cég biztonsága
  • Modern irodai infrastruktúra
  • Fiatal, dinamikus, céltudatos csapat

A fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk a hr@vivaldi.hu e-mail címre!

Pozíció:

Értékesítési (Junior Key Account) menedzser

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem