URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-kepviselo/98855 Elrejtés

Töltés...
Mobile Sales Kft.

Mobile Sales Kft. Vodafone Viszonteladó Partner cég keres,

tapasztalattal rendelkező

Értékesítési képviselőt

• Érdekel a mobilkommunikáció izgalmas, dinamikus világa

• Naprakész vagy az mobiltelefon piac újdonságaival

• Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket

• Mindened az értékesítés

• Kiváló a kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged

• Sikeredet megnyerő és nyitott személyiségednek köszönheted

FŐBB FELADATOK:

• Termékeink és az ahhoz kapcsolódó szolgáltatások aktív értékesítése kizárólag a kis- és középvállalkozói szegmens részére

• Partnerkapcsolatok ápolása, új potenciális ügyfelek felkeresése

• Egyéni ajánlatok kidolgozása, értékesítése

• Folyamatos ügyfélkezelés

• Az elvárt értékesítési minőség biztosítása

• Havi célszámok teljesítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

• Minimum 2éves értékesítői tapasztalat

• Jó tárgyaló és prezentációs készség

• Következetes és kitartó személyiség

• Készségszintű számítógépes ismeretek

• Minimum középfokú végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

• Megfelelő, aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói szegmensben

• Telekommunikációs vagy pénzügyi szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat

• "B" kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

• Stabil, nemzetközi háttér

• Kezdés előtti szakmai tréning

• Alapbéren felüli értékesítői juttatási csomag

• Mobiltelefon, notebook

• Fiatalos, jó hangulatú környezet

A jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a info@mobilesales.hu email címre várjuk.

Pozíció:

Értékesítési képviselő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem