URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-munkatars/94214 Elrejtés

Töltés...
Human Labor Kft

Multinacionális partnerünk Sales csapatába keresünk
Értékesítési munkatársat

Munkaköri feladatok:

* potenciális ügyfélkör azonosítása, telefonon történő
megkeresése,
* „hideghívás” kezdeményezése, lehetséges partnerek
azonosítása,
* ügyfelek igényeinek felmérése,
* értékesítési kampányok összeállításában való részvétel,
koordináció, dokumentáció,
* dokumentációs- és nyilvántartási-, statisztikai rendszer napi
szintű vezetése,
* szoros együttműködés a kereskedelmi csoportokkal
(TeleSales, Field Sales), az új üzletszerzési
célok elérése érdekében,
* ügyféladatbázis kezelése,
* bevételek és nyereség maximalizálása érdekében az
értékesítési célok elérése,
* határidők figyelemmel kísérése és betartatása,
* szoros együttműködés a társosztályokkal (különösen:
ügyfélszolgálat, operáció).

A munkakör betöltésének feltételei:

1. értékesítési tapasztalat előny,
2. elhivatottság az értékesítési terület iránt,
3. kiváló kommunikációs készség,
4. kezdeményezőkészség, terhelhetőség, dinamizmus,
5. aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
6. felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office,
Excel, Internet).

Munkaidő : napi 8 óra, 8.00-16.30 vagy 8.30-17.00-ig.
Bérezés : bruttó 270 000 Ft/hó
Munkavégzés helye: IX. kerület, szeptembertől Ferihegy 1.

Önéletrajzokat pozíció megjelöléssel a szellemi@humanlabor.hu e-mail címre várjuk.

No automatic alt text available.

Pozíció:

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem