URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-partner-biztositasi-es-penzugyi/94441 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

1999 óta biztosítás és pénzügyi közvetítési területen működő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI PARTNER (BIZTOSÍTÁSI ÉS PÉNZÜGYI KÖZVETÍTŐI TERÜLETEN)

Elvárások:
Önálló munkavégzés
Számlaképesség (egyéni vállalkozás vagy bt, kft)
Felsőfokú vagy biztosításközvetítői vagy pénzügyi közvetítői végzettség

Előnyt jelent:
Biztosításszakmai vagy pénzügyi közvetítői gyakorlat

Feladatok:
Cég által közvetített termékek értékesítése, ügyfélkapcsolat tartás

Amit kínálunk:
A nagyobb teljesítményt növekvő jutalékkal honoráljuk
Megyeszékhelyeken lévő irodáinkat ingyen használhatod
Ha saját irodát nyitsz kiemelt jutalékkal és induláskor egyszeri támogatással segítünk
A piac minden jelentős szereplőjével van szerződésünk
A biztosítás mellett lakástakarékpénztárt, nyugdíj- és egészségpénztárt is értékesíthetsz

Munkavégzés helye:
Országosan (pécsi központ)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: baranya21@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem