URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-tanacsado/97494 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan fejlődő nemzetközi szállítmányozással foglalkozó vállalat megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTÉSI TANÁCSADÓ

Amit Tőled várunk:
Aktív, tárgyalóképes német vagy szlovák nyelvtudás
Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
Jó kommunikációs készség és tárgyalóképesség
Tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
Min. középfokú végzettség, de lehetőség szerint folyamatban lévő felsőfokú vagy már megszerzett felsőfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladataid:
Új partnerek felkutatása
Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
Esetenként partnereink személyes megkeresése
Cégünk, különböző rendezvényeken való képviselete
Szolgáltatásunk értékesítése, megrendelésszám növelése
Fuvarszervezői folyamatok támogatása
Önálló döntéshozatal, egyéni megoldások kialakítása
Adminisztratív feladatok

Amit kínálunk:
Stabil, megbízható vállalkozás vagyunk és hosszútávon gondolkodunk
Modern, színvonalas munkakörnyezetet biztosítunk
Jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak várnak rád
Fiatalos, kreatív csapatba kerülhetsz
Rendszeres képzésben vehetsz részt, szakmai fejlődésed érdekében
Versenyképes fizetést kínálunk

Munkavégzés helye:
Budaörs vagy Tát (Választható, mindkét irodába keresünk további kollégákat.)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével - az alábbi e-mail címre: pest223@worklife.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem