URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesitesi-vezeto/97009 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
KS Partner Kft.

Kezedbe vennéd az irányítást? Vezető személyiség vagy? Változatos munkát keresel, és kihívásokra vágysz?

Ha magadra ismertél, köztünk a helyed! Győri telekommunikációs értékesítő csapatunk élére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Értékesítési vezető

Feladatok:

  • az irányítása alá tartozó munkatársak napi munkavégzésének aktív támogatása, teljesítményének nyomon követése (25-30 fő)
  • felel az egyéni és csoportos értékesítői tervszámok teljesítéséért
  • szakmai és értékesítési képzések levezetése a munkatársak részére
  • munkatársak szakmai tudásának felmérése, folyamatos bővítése, fejlesztése
  • a munkatársak munkavégzési hatékonyságának ellenőrzése, a hatékonyság növelése

 Leendő kollégánk:

  • min. 2 éves értékesítési területen szerzett vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • képes átlagon felüli teljesítményt nyújtani munkájában
  • kiemelkedő kommunikációs készség jellemzi, határozott, következetes
  • energikus, tanulékony, empatikus, pozitív személyiség, aki nyitott az újdonságokra
  • önállóan és csapatban egyaránt megállja a helyét
  • pontos, precíz, rendszerető és képes rendszerben gondolkodni

 Amit biztosítunk:

  • versenyképes jövedelem, megbecsülés
  • folyamatos, maximális vezetői támogatás, együttműködés, a felsővezetői döntésekbe való bevonással
  • fejlődési és továbbképzési lehetőség, csapatépítő tréningek
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés lehetősége
  • vidám hangulat, fiatalos, dinamikus, összetartó csapat

Ha szívesen csatlakoznál hozzánk, jelentkezz önéletrajzoddal és bérigényed megjelölésével az ertekesitesi.vezeto@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.03.15.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem