URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito-munkatars/99318 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
KS Partner Kft.

Ha úgy érzed, eredményesen tárgyalsz, talpraesetten kezeled az értékesítéssel járó kihívásokat, és megállnád a helyed értékesítőként, jelentkezz hozzánk!

A Vidanet hivatalos partnereként értékesítő munkatársat keresünk Kapuvárra az alábbiak szerint:

Feladatok:

A munkakör két fő területből áll:

- egyrészt a meglévő és új ügyfelek felkeresése telefonon keresztül és személyesen (lakossági és céges ügyfelek egyaránt)

- másrészt az ügyfélszolgálatra beérkező ügyfelek kezelése

A Vidanet szolgáltatásainak értékesítése, valamint az értékesítések rögzítése

Leendő kollégánk:

- legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

- ügyfélközpontú, kiváló problémamegoldó képesség jellemzi

- önálló, megbízható, munkájára igényes

- pozitív kisugárzása az értékesítéshez elengedhetetlen versenyszellemmel párosul

- előnynek számít az értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

- versenyképes juttatási csomag (fix alapbér, cafeteria és jutalék)

- hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség változatos munkakörben

- önálló, felelősségteljes munkakör

Ha szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, jelentkezz hozzánk önéletrajzoddal az ertekesito.kapuvar@kspartner.hu e-mail címen!

Jelentkezési határidő: 2018.07.29.

Pozíció:

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Kapuvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem