URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito-projektmenedzser-munkatars/99391 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft cégcsoport 25 éve kiemelkedő szereplője a hazai HR szolgáltatások piacának. Új kollégánk kelet-magyarországi területen támogatja a helyi munkatársakat az értékesítési és projektmenedzsmenti feladatok előkészítésében, ellátásában.

Feladatok

  • Cégcsoport szolgáltatásainak bemutatása, értékesítése
  • Részvétel árajánlatok összeállításában, a folyamatok nyomon követése
  • Telefonos és személyes ügyfélmegkeresés, adatbázisok frissítése, új partnerek felkutatása
  • Tárgyalások előkészítése, megszervezése, esetenként tárgyalásokon történő részvétel
  • Együttműködés a régió irodáival, vezetőivel
  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel
  • Kitelepülések, céges megjelenések, külső helyszíni tájékoztatók teljes körű szervezése, lebonyolításban való aktív részvétel
  • Szervezési feladatok ellátása
  • Online és offline hirdetések kezelése
  • Kapcsolódó adminisztráció elkészítése, az iroda napi munkájának aktív támogatása, riportok készítése

Elvárások

  • Néhány éves értékesítésben, értékesítési támogatóként, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Precíz és ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, saját személygépkocsi

Amit kínálunk

  • Versenyképes, eredmény orientált fizetés
  • Üzemanyag költségtérítés
  • Rugalmas munkarend, mobilitás, otthoni munkavégzés lehetősége
  • Kreatív, változatos, felelősségteljes munka

  • Ha szakmai tapasztalata megfelel a munkakör elvárásainak, kérjük regisztrációt követően jelentkezzen a pozícióra!

Részletek

Szakterület Kereskedelem/Értékesítés
Munkakör értékesítési menedzser
Tervezett kezdés dátuma 2018-09-01
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)

Pozíció:

Értékesítő / Projektmenedzser munkatárs

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem