URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito-promoter/98443 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyarország vezető BTL ügynöksége megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ / PROMÓTER

Elvárások:
Elhivatottság az értékesítési szakma iránt
Ügyfélközpontú gondolkodásmód
Határozott és dinamikus személyiség

Ha szeretnél Te is egy világhírű márka promótereként dolgozni, jelentkezz hozzánk!
Budapesti műszaki áruházakba keresünk elhivatott és lelkes GroupeSEB promótereket részmunkaidős állásba.

Előnyt jelent:
Értékesítési tapasztalat

Feladatok:
Tefal, Rowenta termékek értékesítése
Vásárlók szakszerű kiszolgálása és tájékoztatása
A termékhez kapcsolódó merchandising teendők ellátása
Heti/havi jelentések készítése

Amit kínálunk:
Kiemelt alapbér
Bónusz szerzési lehetőség
Heti 4 munkanap 6 órában (állandó részmunkaidős állás)

Munkavégzés helye:
Budapest (műszaki áruházakban Budapest különböző pontjain)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp373@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem