URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito/100736 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Aqua Optima Kft.

Dinamikusan fejlődő, digitális piaci környezetben közel 20 éves szakmai múltra visszatekintő AQUA Webáruház az egyik piacvezető szereplő a műszaki termékek kiskereskedelme területén. A Gazdaság Kutató Intézet adatai alapján 2018-os évben Magyarország 9. legnagyobb webáruháza. A 100 %-ban magyar tulajdonú Webáruház az online jelenlét mellett jelenleg 5 üzlettel rendelkezik országszerte (Budapest, Székesfehérvár, Győr), valamint számos „Az ország boltja” minősítés büszke tulajdonosa, melynek hátterében a közel 2 évtizedes vásárlói fókuszú innovatív megoldások és a szakértő kollégák kiemelkedő munkája áll. Cégünk BUDAPESTI munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Értékesítő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

·         Értékesítési célok elérése

·         Vásárlók udvarias és szakszerű kiszolgálása

·         Tartozékok, kiegészítők és egyéb szolgáltatások értékesítése

·         Pénztárkezelési teendők önálló, felelősségteljes elvégzése

·         Üzlet és raktári rend fenntartása

·         Vevőreklamációk kezelése

·         Raktározási feladatok elvégzése

·         A cég által meghatározott kereskedelmi koncepció betartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

·         Minimum középfokú végzettség

·         Kiemelkedő kommunikációs készség, határozottság

·         Gyors helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség

·         Önálló, dinamikus munkavégzés, terhelhetőség

·         Ügyfélközpontú hozzáállás

·         Magas szintű számítástechnikai és műszaki termék ismeret
(Az interjú során írásban teszteljük)

·         Számítástechnikai újdonságok ismerete

·         Erkölcsi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

·         Kiskereskedelmi értékesítői tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

·         Fejlődési lehetőség

·         Teljes munkaidős állás

·         Versenyképes jövedelem

·         Fiatal, családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

·         1048 Budapest, Tenkefürdő utca 5.

·         1074 Budapest, Dohány utca 36.

·         1117 Budapest, Karinthy Frigyes út 17.

·         1152 Budapest, Szentmihályi út 137.

Pozíció:

Értékesítő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem