URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito/96994 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Lakáskulcs Home Kft.

Nyugat-Magyarországon és Budapesten tevékenykedő, 100%-ban magyar tulajdonú ingatlan közvetítő franchise hálózat

budapesti irodájába

ÉRTÉKESÍTŐKET KERES

Albérleti üzletágába

Feladatok:

A megnövekedett piaci kereslet kiszolgálása, kereső ügyfelekkel való kapcsolattartás, igények felmérése, regisztrálása, kiadó ingatlanok felkutatása, fényképek készítése, weboldalunkra való beregisztrálása, az ingatlanok bemutatása kereső ügyfeleink részére, szerződések előkészítése, a bérleti folyamatok koordinálása

Elvárások:

Érettségi, jó kommunikációs készség, alapfokú számítógépes ismeret, saját lap-top vagy tablet, jó megjelenés

Előny:

Hasonló területen szerzett tapasztalat, saját kapcsolatrendszer, jogosítvány, saját autó, nagy látószögű fényképezőgép, Facebook profil

Amit nyújtunk:

Fiatalos csapat, emberközpontú munkahely, céges mobiltelefon, céges autó használat (alkalom szerűen) teljes marketing támogatás, országos franchise jó hírneve, kötetlen munkaidő, rengeteg kereső ügyfél, teljes adminisztrációs támogatás.

Juttatások:

Bejelentett munkaviszony, 200.000 Ft nettó kezdő alapfizetés (természetesen egy bizonyos elváráshoz kötött), próbaidő után jutalék és negyedéves prémium.

Munkaidőben telefonon 06 70 948 62 37-as vagy a 06 70 677 08 95 számon ill. e-mailben a hemzo.krisztian@lakaskulcs.hu címen.

Lakáskulcs Home Kft 1094 Budapest Balázs Béla u. 21. www.lakaskulcs.hu

Pozíció:

ÉRTÉKESÍTŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: 06709486237,06706770895
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem