URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ertekesito/99314 Elrejtés

Töltés...
W-Protect Kft.

Ha úgy érzed, született értékesítő vagy, szívesen foglalkozol ügyfelekkel, és fontosak számodra a vásárlók igényei:

Csatlakozz a W-Protect kaposvári csapatához Értékesítőként!

Feladataid:

-       termékeink proaktív értékesítése az üzletbe betérő vásárlók részére

-       beérkezett termékek kihelyezése az üzletben

-       árajánlatok készítése

-       pénztár kezelése, számlázással kapcsolatos ügyintézés

-       folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, beszállítókkal és egyéb partnerekkel

Téged keresünk, ha:

-       rendelkezel min. 1-2 éves értékesítői tapasztalattal

-       szeretsz ügyfelekkel foglalkozni, és felderíteni az igényeiket

-       nyitott, barátságos személyiség vagy, és könnyen szót értesz másokkal

Amit kínálunk:

-       egy összetartó, pörgős csapat

-       vonzó juttatási csomag, megbecsülés

-       hosszú távú, stabil munkalehetőség

-       változatos, kihívást jelentő feladatok

Magadra ismertél a fentiek alapján? Küldd el jelentkezésed az alábbi linken:

Jelentkezési határidő: 2018.07.29.

Pozíció:

Értékesítő

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem