URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/idegenforgalmi-ertekesito/98446 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Budapesti cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IDEGENFORGALMI ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (plusz 1 nyelvismeret előny)
Excel , word , PP felhasználó szintű használata
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Önálló és csapatban való munkavégzés
Lojalitás, precizitás

Feladatok:
Belföldi es külföldi partnerekkel/ügyfelekkel való kapcsolattartás
Csomagajánlatok létrehozása, kezelése
Egyéni tárgyalás és szerződéskötés új partnerekkel
Céges rendszerek kezelése
Foglalásokhoz kapcsolódó feladatok ellátása

Amit kínálunk:
Azonnal munkakezdés
Bejelentett munkaviszony
Fix bérezés
Kiváló csapat
Wellness, fittness bérlet minden hónapban 2 főre
Utazás támogatás* ( megegyezés szerint akár vidékről is )
Kedvezményes étkezési lehetőség a munkahelyen belül

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát és idegennyelvű motivációs bemutatkozó levelét az alábbi email címre: w11@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem