URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ingatlan-ertekesito-referens/96539 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

15 éve sikeresen működő, piacvezető regionális ingatlanközvetítő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ, REFERENS

Elvárások:
Kiváló kommunikációs készség
Eredmény- és sikerorientáltság
Önálló munkavégzésre való készség
Vállalkozói szemlélet
Jó szervezőképesség, jó problémamegoldó képesség
Jó munkabíró képesség
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:
Saját gépjármű használata
Számlaképesség

Feladatok:
Új- és használt ingatlanok értékesítése, felkutatása
Tanácsadás meglévő ügyfeleink részére
Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel és munkatársainkkal

Amit kínálunk:
A Megbízó versenytársainál kedvezőbb feltételeket és magasabb jutalékot kínál
A munkatársakat telefonköltség, hirdetési költség nem terheli, belső képzéseik ingyenesek

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest217@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem