URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ingatlan-ertekesito/98347 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
Jól koordinálj és tudj irányítani
Önállóan, precízen, hatékonyan tudjál dolgozni
Terhelhető legyél
A jó megjelenés nagyon fontos
A számítógépet tudd használni
Szeress hatékonyan tevékenykedni és segíteni másokon

ÉS AMI MÉG FONTOS:
Csapatunkban és ehhez a munkához a POZITÍV GONDOLKODÁS fontos!
Legyél motivált és kitartó!

Előnyt jelent:
Ha több nyelven beszélsz, de nem feltétel

Feladatok:
Céljaid meghatározása és vágyaid valóra váltása
Önmagad megismerése a napi feladatok ellátása mellett
Ingatlanok felkutatása vevők számára
Magas szintű vevő kiszolgálás
Irodai oktatásokon való részvétel

Amit kínálunk:
Egy különleges csapat tagja lehetsz. Közöttünk megvalósíthatod Önmagad!

Miért vagyunk különlegesek?
Nálunk a magad ura lehetsz, miközben minden támogatást megkapsz, amire szükséged van
Kezdőtőke nélkül kereshetsz annyi pénzt, amivel akár az álmaidat is valóra válthatod
Csapatunk tagjai tapasztalt, sikeres értékesítők, akik szívesen megtanítják a szakma csínját-bínját

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp381@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem