URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ingatlankozvetito-munkatars/100817 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ingatlaniroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ MUNKATÁRS

Elvárások:
Megbízható, lelkes
Dinamikus és önálló munkavégzés
Lojalitás, vevőkkel szembeni udvarias viselkedés

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Új és használt lakások felkutatása, értékesítése
Tanácsadás ügyfeleink számára, teljes körű szolgáltatások bemutatása

Amit kínálunk:
Kötetlen munkaidő
Kiváló kereseti lehetőség
Teljesítményarányos jövedelem, az eladott ingatlanok függvényében
Elméleti és gyakorlati képzést biztosítunk

Hitelközvetítők és biztosításközvetítők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Győr

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: w52@worklife.hu

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem