URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ingatlankozvetito/96533 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Ingatlaniroda megbízásából keresünk fő- és mellékállásba új munkatársakat az alábbi pozícióba:

INGATLANKÖZVETÍTŐ

Elvárások:
Alapfokú informatikai ismeretek
Jó kommunikációs készség
Kitartó, szorgalmas munkavégzés

Előnyt jelent:
Saját gépjármű használata
Számlaképesség

Feladatok:
Új- és használt ingatlanok értékesítése, felkutatása
Tanácsadás meglévő ügyfeleink részére
Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleinkkel és munkatársainkkal

Amit kínálunk:
Tudunk biztosítani ügyfeleket. Jelenleg közel 30.000 fős adatbázissal dolgozunk. Ez késztet minket munkaerő felvételre, ugyanis jelenleg alig tudjuk kiszolgálni az ügyfeleinket.
A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata. Jól felszerelt irodáinkban minden rendelkezésre áll, amely segítheti a hatékony munkavégzést.
A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük. A képzéseink azok számára akik cégünknél kívánnak dolgozni ingyenes. Rövid elméleti képzés után - amely már elégséges az eredményes munkához - azonnal lehet kezdeni.
A munkatársainkat folyamatos szakmai továbbképzésben részesítjük, ezzel is segítve munkájukat.
Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk. Mi akár a vételár 2% -át fizetjük jutalékként. Így egy kis lakás értékesítése után már 400.000 forint jutalékot fizetünk.
Próbaidő után bejelentett munkaviszony kötetlen munkaidőben.
Támogatjuk kollégáinkat abban is, hogy akár saját irodát nyissanak, üzemeltessenek. Így cégünknél hosszútávú, biztos munkahelyet találhat.
Mivel az ingatlan piac az utóbbi időben feltörekvő tendenciát mutat, így biztosabb megélhetést tud nyújtani!

Munkavégzés helye:
Budapest

DOLGOZZ VELÜNK A SIKER ÉRDEKÉBEN! Újonnan csatlakozó kollégáink kimagasló jövedelemmel és bejelentett munkaviszonnyal indulnak el a sikerhez vezető út felé! Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp338@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem