URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/ingatlanreferens/104964 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Ingatlanés Pénzügyi Közvetítő Hálózat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

INGATLANREFERENS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. érettségi vizsga
Kiváló kommunikációs készség
Vállalkozói szemlélet
Kitartás
Eredményorientáltság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
Értékesítési munkakörben szerzett tapasztalat
Ingatlanközvetítői OKJ-s képesítés

Főbb feladatok, munkák:
Az ingatlaniroda portfóliójának értékesítése
A vevők igényeknek megfelelő új ingatlanok felkutatása
Használt és új ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása és értékesítése
Értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
Folyamatos kommunikáció meglévő és új ügyfelekkel

Megbízóról:
Ingatlanés Pénzügyi Közvetítő Hálózat az ügyfelek igényeit magas szinten kiszolgáló, motivált értékesítői csapattal dolgozik.
Szakképzett értékesítői arra törekednek, hogy támogassák ügyfeleiket életük egyik legfontosabb döntésének meghozásában.
A cég jelmondata megfelelő összegzését adja annak a filozófiának, ami alapján tevékenységüket végzik: Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.
Az iroda vezetői folyamatosan azon dolgoznak, hogy az ország minél több pontján igénybe vehessék ingatlannal kapcsolatos szolgáltatásaikat.
Jelenleg közel 40 iroda áll az ügyfelek rendelkezésére.
Sopronban 2008-ban nyitotta első irodáját a cég, majd 2018-ban megújult arculattal költöztek jelenlegi, új, belvárosi irodájukba.

Amit kínálunk:
Fiatalos, pozitív szemléletű, dinamikus csapat
Professzionális irodai és stabil vállalati háttér
Teljes körű marketing támogatás
Gyakorlatorientált képzési rendszer
Személyes mentori támogatása
Átlagon felüli jövedelem lehetősége

Munkavégzés helye:
Sopron

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: gyor91@worklife.hu

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Sopron
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem