URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/junior-ertekesitesi-munkatars/105430 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az álláshoz tartozó elvárások:
Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Ügyfél központú gondolkodás, kiváló kommunikációs és prezentációs készség
Önálló munkavégzésre való képesség
Pontosság, precizitás, proaktivitás
Tervezési és szervezési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Értékesítés területén, hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
Ügyfél kommunikációban szerzett gyakorlat
IT területén szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Informatikai érdeklődés

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel telefonon, e-mailben
Ügyfél kérések megválaszolása
Potenciális ügyfelek számára szolgáltatásaink értékesítése, fejlesztési ajánlatok elkészítése, utánkövetése
Megbeszélések kezelése, nyomon követése, határidők betartása, találkozók megszervezése
Szerződések adminisztratív kezelése
Ügyfél kapcsolattartás

Amit kínálunk:
Főállású vagy részmunkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
Versenyképes jövedelem, cafeteria
Szakmai fejlődés, továbbképzések
Változatos feladatok
Konstruktív, innovatív csapat
Családias légkör, barátságos környezet

Téged keresünk, ha nem ijedsz meg a kihívásoktól.
Szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni és fejlődni.
Egy innovatív, gyorsan növekvő hazai IT cég tagjaként.

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: w148@worklife.hu

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem