URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/kereskedelmi-es-uzletagvezeto/94442 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Nyíregyházi cégcsoport faüzletága megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

KERESKEDELMI ÉS ÜZLETÁGVEZETŐ

Elvárások:
Angol és német nyelvismeret
Legalább középfokú végzettség
Legalább 3 év értékesítői és vezetői tapasztalat
Faipari, fafeldolgozási üzletágban szerzett több éves tapasztalat
Műszaki beállítottság
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Hasonló vagy azonos termék értékesítésében szerzett tapasztalat

Feladatok:
Belföldi és külföldi fabrikett értékesítési hálózat továbbfejlesztése, új partnerek felkutatása
Meglévő partnerekkel történő kapcsolattartás, szerződések előkészítése, megrendelések nyomonkövetése
Brikett alapanyag beszállítók felkutatása, szerződések előkészítése, meglévőekkel történő kapcsolattartás
Értékesítési stratégia kidolgozása
Fachips értékesítéssel összefüggő belföldi és külföldi partnerek felkutatása, velük történő kapcsolattartás, szerződések előkészítése, megrendelések nyomonkövetése
Brikett üzem teljes felügyelete
Értékesítéssel összefüggő marketing kampányban való aktív részvétel
Értékesítési adatokra vonatkozó jelentések összeállítása, elemzése és prezentálása a menedzsment felé

Amit kínálunk:
Teljesítménnyel arányos, piacképes jövedelem
Munkavégzés infrastrukturális feltételeinek biztosítása
Fejlődési lehetőség
Stabilitás, biztonság és megbecsülés

Munkavégzés helye:
Nyíregyháza

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: szabolcs13@worklife.hu

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye / Nyíregyháza
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem