URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/kereskedelmi-ugyintezo/98717 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Agriment Kft.

Az Agriment Kft szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket importáló és forgalmazó cég. Az alábbi posztra keresünk munkatársat:

Kereskedelmi ügyintéző

Feladatok:

  • A vállalat import tevékenységének szervezése, lebonyolítása
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás
  • Vevői rendelések kezelése
  • Akciós javaslatok, árajánlatok, árlisták készítése
  • Elemzések, kimutatások, prezentációk készítése
  • Megbeszélések, értekezletek előkészítése
  • Jegyzőkönyv készítés
  • Számlázás, postázás
  • Irodai adminisztráció, ügyintézés

Elvárások:

  • Minimum középfokú kereskedelmi/közgazdasági végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precíz, alapos munkavégzés

Előnyök:

  • Spanyol nyelv ismerete
  • Minimum 3 éves kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Részvétel a projektekben, fejlesztésekben
  • Stabil hátterű, nagy szakmai múlttal rendelkező cég
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Hozzáértő, támogató és lendületes csapat

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni és fontosak számodra az emberi kapcsolatok, töltsd fel már MOST fényképes önéletrajzodat a https://florin.hrfelho.hu/ linkre kattintva a megfelelő pozícióhoz!

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem