URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/kereskedelmi-vezeto/101525 Elrejtés

Töltés...
W-Protect Kft.

A folyamatosan fejlődő és bővülő, munkaruházati termékek és munkavédelmi eszközök forgalmazásával foglalkozó W-Protect munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

KERESKEDELMI VEZETŐ

Feladatok:

  • a napi üzletmenet biztosítása a kereskedelmi és beszerzési stratégia figyelembe vételével
  • értékesítők napi munkájának irányítása és eredményeik nyomon követése
  • a készletgazdálkodás optimalizálása és folyamatos felügyelete
  • az ügyfélelégedettség és az értékesítési hatékonyság növelése
  • értékesítési adatokhoz kapcsolódó riportok készítése

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség (kereskedelmi szakirány előny)
  • min. 3 év kereskedelmi területen szerzett vezetői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • eredmény- és ügyfélorientált szemlélet
  • rendszerszemléletű gondolkodás, határozottság
  • motivált, pozitív személyiség

Amit biztosítunk:

  • vonzó juttatási csomag
    (versenyképes bér, bónusz, céges autó magánhasználatra is, mobiltelefon, laptop)
  • összetartó, együttműködő csapat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség főként pécsi munkavégzéssel
  • szakmai képzések, folyamatos fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, változatos feladatok
  • felelősségteljes, önállóságot igénylő munkakör
  • részvétel egy dinamikusan fejlődő cég építésében

A jelentkezéseket az alábbi űrlapon várjuk:

Jelentkezési határidő: 2018.12.31.

Pozíció:

Kereskedelmi vezető

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem