URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/key-account-manager/96936 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KEY ACCOUNT MANAGER

Elvárások:
Középfokú, lehetőleg kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
Kiváló kommunikációs, prezentációs és szervező képesség, tárgyalástechnika
3-5 éves B2B szektorban, FMCG területen szerzett szakmai gyakorlat, lehetőleg KAM pozícióban
Magas szintű termék ill. áruismeret a cukrászipari alapanyagok területén
Bemutató sütések lebonyolításának képessége
Felhasználói számítógépes ismeretek (Power Point, Word, Excel)
B kategóriás jogosítvány, nagyfokú mobilitási hajlandóság

Előnyt jelent:
Angol vagy német nyelvtudás előny

Feladatok:
A kijelölt vevőkörében a döntéshozókkal és kulcsemberekkel folyamatos kapcsolattartás, a megrendelések felvétele és a vevőkhöz kapcsolódó értékesítési terv kidolgozása és megvalósítása
Új vevők felkutatása, az értékesítési potenciál megtervezése, szerződéskötés, ártárgyalás lebonyolítása
Az általa kezelt vevőkörben sütési bemutatók szervezése és lebonyolítása
Szoros együttműködés a területén lévő nagykereskedő partnerekkel
A termékekhez kapcsolódó felhasználói recept ötletek kidolgozása, az ezekhez kapcsolódó POS anyagok kezelése, vevőkhöz eljuttatása
A termékek forgalmazásához szükséges dokumentációk kezelése (specifikációk, árlisták)
Új termékek piaci bevezetése, aktív részvétel a termékfejlesztésben

Amit kínálunk:
Stabil, kiszámítható munkahely
Szakmai továbbfejlődési lehetőség
Családias hangulat, jó munkahelyi légkör
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Országosan

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp341@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem