URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/marketing-projekt-menedzser/96962 Elrejtés

Töltés...
Ital Magyarország Kft.

 Ital Magyarország Kft. keresi leendő munkatársát

MARKETING PROJEKT MENEDZSER

munkakörbe

Feladatok:

  • részvétel a vállalat éves marketing stratégiájának kialakításában
  • az egyes márkák éves marketingkoncepciójának, akcióterveinek a kidolgozása, lebonyolítása
  • az egyes projektek megvalósítását végzők munkájának menedzselése, megszervezése, támogatása, lekövetése
  • a márka-, termékfejlesztésben történő operatív részvétel
  • kreatív anyagok megterveztetése, legyártatása a reklámügynökség és a beszerzési osztály segítségével
  • termékstratégia megalkotása, illetve az új ötletek értékelése
  • a versenytársak adottságainak elemzése, vásárlói szokások és a termékek, márkák elemzése

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • felsőfokú végzettség (előny: gazdasági)
  • projekt megvalósítás területen szerzett tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • proaktív, kreatív, eredményorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • kiváló kommunikáció, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • képesség az önálló és csapatmunkára egyaránt
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • MS Office programok min. felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokat tartalmazó munkakör
  • fiatalos, modern munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelemcsomag

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát és motivációs levelét a munkakör és fizetési igényének feltüntetésével küldje el az alábbi email címre: marketing@italmagyarorszag.hu

Munkavégzés helye: Pest megye / Budaörs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR