URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/munkatarsat-keresunk-kiskereskedelmi-eladoi-munkakorbe/104331 Elrejtés

Töltés...
Fokt Motor Kft.

Erős kezed van? Bírod a munkát?
Te vagy az emberünk!

Munkatársat keresünk kiskereskedelmi eladói munkakörbe

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Motoros ruházati  üzlet

Munkaidő: hétfő: 12.30 – 18.30, kedd-péntek: 9.30-18.30-ig, szombaton 9.30-14.30-ig

Feladatok:

Bolti értékesítés
Termékek bevételezése, betárolása, kihelyezése, bemutatása
Árumozgatás, rakodás
Eladótér és munkaterület tisztán- és rendben tartása
Pénztárgép kezelése
Anyagi felelősségvállalás a készletért
Kiállításokon való részvétel (értékesítés, áruszállítás, kirakodás)

Elvárások:

Kereskedelemben szerzett eladói munkatapasztalat.

Precíz, lendületes munkavégzés.

Jó stressz tűrő képesség.

Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

Hosszú távú, stabil munkahely

Versenyképes jövedelem

Előnyök:

Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és alkalmasnak tartod magad
a munkakör betöltésére, kérjük küldd el önéletrajzodat a
niki@fokt.hu e-mail címre FIZETÉSI IGÉNY megjelöléssel.

CSAK FIZETÉSI IGÉNNYEL MEGJELÖLT PÁLYÁZATOKRA VÁLASZOLUNK.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem