URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/muszaki-ertekesito/96235 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Budapesti mérnöki kereskedelmi cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Elvárások:
Technikusi műszaki végzettség
Magas szintű, stabil számítógépes ismeretek: Word, Excel, Outlook használata, Internet ismerete
Magas fokú precizitás, önálló munkavégzés
Kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség
Eredmény- és ügyfél orientáltság
Üzleti világban elfogadott megjelenés
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Termék szakmai háttér elsajátítása, naprakész ismerete
Új partnerek és értékesítési csatornák felkutatása
A cég termékeinek értékesítése, termékfelelős, alkalmazások ismertetése.
Napi kapcsolattartás megrendelőkkel
Árajánlatok előkészítése és nyomon követése
Megrendelések követése, a megrendelésekkel kapcsolatos információk vevő felé továbbítása
Műszaki kérdések megválaszolása, technikai tanácsadás az ügyfelek részére

Munkavégzés ideje:
Határozatlan idejű teljes munkaidő

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
versenyképes fizetés
Szakmai fejlődési lehetőség
Gépjármű
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Országosan budapesti központtal

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp320@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem