URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/muszakicikk-kereskedo/97655 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Computer Emporium Kft.

Műszaki cikkek, PC alkatrészek és kiegészítők kiskereskedelmével foglalkozó cégünk, jó értékesítő és műszaki vénával rendelkező munkatársat keres
MŰSZAKICIKK-KERESKEDŐ
pozícióba

Feladatok:

  •   Napi szintű kommunikáció az ügyfelekkel személyesen, telefonon és e-mailen
  •   Árajánlatok készítése, árukezelés, számlázás
  •   A Bluechip webáruházának adminisztrációja, termékleírások és egyéb bejegyzések készítése
  •   Rendelések összekészítése és feladása

Elvárások:

  •   Közvetlen, magabiztos és asszertív fellépés, kereskedői véna
  •   Jó kommunikációs készség, intelligens, empatikus vevőkezelés
  •   Megbízható, precíz, gyors, önálló munkavégzés
  •   Számítástechnikai ismeretek, a PC alkatrészek és kiegészítők ismerete
  •   Érdeklődés a számítástechnika iránt

Amit kínálunk:

  •   Hosszútávú együttműködés, közös fejlődés
  •   Barátságos hangulat egy lendületes, dohányfüstmentes csapattal

Munkavégzés helye:
1131 Budapest, Reitter Ferenc utca 132/J.

A fényképpel ellátott önéletrajzot, motivációs levelet fizetési igény megjelölésével a hr@bluechip.hu címre várjuk. A tárgynál kérjük a pozíció nevét feltüntetni! (Műszakicikk-kereskedő)

Pozíció:

Műszakicikk-kereskedő

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki