URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/oktato/98062 Elrejtés

Töltés...
Vöröskő Kft.

69 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.

A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Veszprémi központunkba

Oktató

munkatársat keresünk!

Fő feladata a cég belső szakmai oktatásainak megtartása, azok folyamatos fejlesztése a felmerülő igényekhez igazodva.

Feladatai:

·         Szakmai belső oktatások megtartása, oktatási tervek összeállítása

·         Belső oktatási anyagok fejlesztése, naprakészen tartása

·         Új oktatási technikák alkalmazása

·         Társosztályokkal való kapcsolattartás az oktatásokhoz kapcsolódóan

Amit elvárunk:

·         Felsőfokú végzettség

·         Minimum 2-3 év releváns tapasztalat hasonló munkakörben

·         Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

·         B kategóriás jogosítvány és mobilitás

·         Folyamatos önfejlesztésre való hajlandóság

·         Magas szintű kommunikációs és prezentációs készség

Előny:

·         SAP ismeret

Amit kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Felelősségteljes pozíció

·         Stabil cégháttér, fiatalos, dinamikus csapat

·         Korszerű munkakörülmények

Munkavégzés helye: Veszprém

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az alábbi linkre kattintva:

Pozíció:

Oktató

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Veszprém
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Oktatás / Tolmácsolás / Kutatás