URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/regionalis-uzletkoto-regional-sales/100611 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan fejlődő kereskedelmi cég megbízásából minőségi, svéd termékcsalád magyar és osztrák piacon való bevezetéséhez keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

REGIONÁLIS ÜZLETKÖTŐ / REGIONAL SALES MANAGER

Elvárások:
Alapfokú angol nyelvtudás
Utazási hajlandóság / mobilitás, motivált, céltudatos személyiség
Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
Precizitás, és szorgalom
Számlaképesség

Előnyt jelent:
B2B értékesítési tapasztalat
Meglévő ügyfélkör
Kapcsolatrendszer a gyártás és szolgáltatás területén tevékenykedő cégeknél

Feladatok:
A területéhez tartozó ügyfélkör kiépítése, folyamatos bővítése, ügyfelek látogatása, a látogatásokról riportok készítése.
Eladási előrejelzések készítése, az értékesítés növelése, szakmai tanácsadás az ügyfeleknek.

Megbízóról:
Dinamikusan fejlődő kereskedelmi cég a közvetlen cégellátás területén.
Segédanyagaik a javítás, karbantartás, tisztítás területén kínálnak környezetbarát megoldásokat a gyártó, valamint szolgáltató partnereiknek.
Minőségi, svéd termékcsalád (ragasztás-tömítés, ipari tisztítószerek, segédanyagok) magyar és osztrák piacon való bevezetéséhez keresünk új kollégákat.

Amit kínálunk:
Önálló munkavégzés, felelősségteljes munkakör
Kiemelkedő jutalék, és hosszabb távon lehetőség az országos / regionális értékesítés vezetésére is.

Munkavégzés helye:
Országosan bárhol, illetve Ausztriában is országosan (utóbbihoz erős német nyelvtudás is szükséges).

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: szolnok21@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem