URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/sales-assszisztens/98892 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Építőipar területén tevékenykedő, budapesti székhelyű, országosan működő cég megbízásából keresünk részmunkaidőben munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES ASSSZISZTENS

Elvárások:
Folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétel!
Középfokú végzettség
Precizitás, pontosság
Dinamizmus a munkavégzésben
MS Excel, Word, Outlook, Power Point magabiztos ismerete

Előnyt jelent:
Német nyelvtudás

Feladatok:
Az ügyvezető munkájának adminisztratív támogatása
Ajánlatok és szerződések elkészítése, módosítása, nyomon követése, dokumentálása
Partnerekkel és ügyfelekkel történő kommunikáció szóban és írásban (magyar és angol nyelven egyaránt)
Értékesítési dokumentumok menedzselése
Számlázás, pénzügyi anyagok előkészítése a könyvelő részére

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
4-6 órás munkaidő
Kihívásokkal teli, komoly szakmai munka
Stabil szakmai háttér és vállalat
Dinamikus, fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: bp413@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem