URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/sales-marketing-munkatars/94482 Elrejtés

Töltés...
RabIT sofware engineering Kft.

Cégünk dinamikusan fejlődő csapatába munkatársat keres 'Sales & Marketing munkatárs' munkakörbe.

Sales & Marketing munkatárs

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása nemzetközi piacon
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Értékesítési folyamat optimalizálása
  • Piaci információk begyűjtése, piackutatás, konkurenciafigyelés
  • Részvétel a cég online marketing stratégiájában
  • Marketing akciók kialakításában, tervezésében történő részvétel
  • Marketing terv összeállításában való részvétel
  • Hirdetések és egyéb megjelenések kezelése

Elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, megnyerő fellépés
  • Dinamikus, lelkes személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Önálló, proaktív munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Terhelhetőség és precízség

Előnyt jelent:

  • Online értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Informatikai/Műszaki érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Szakmai fejlődés, továbbképzések
  • Konstruktív, innovatív, fiatal csapat
  • Családias légkör, barátságos környezet

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és kísérőlevél formájában a bernadett.haluszka@rabit.hu e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR