URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/sales/98327 Elrejtés

Töltés...
Táltos Reklám Kft. partnere

Területén évtizedek óta piacvezető belsőépítészettel, iroda- és közösségi bútor kereskedelemmel foglalkozó, stabil hátterű, kiemelkedő ügyfélkörrel és reprezentatív budapesti bemutatóteremmel rendelkező cég, keres céltudatos kereskedelemben jártas kollégákat,

SALES
munkakörbe.

FELADATOK:
Bemutatótermi és projekt alapú értékesítés, ajánlatok készítése, projektek szervezése, kapcsolatos dokumentumok kezelése, kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel.

FELTÉTELEK:
• Céltudatos, segítőkész, önálló munkavégzésre képes, dinamikus fellépés, jó kommunikációs készség, megnyerő megjelenés
• Szakmai tapasztalat
• B kategóriás jogosítvány
• Microsoft Office, Excel, Word napi szintű használata
• Angol nyelvtudás (előnyt jelent)
• Építész, belsőépítész, kereskedelmi végzettség (előnyt jelent)

AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes fizetés, premizációs juttatások, stabil céges háttér, magas színvonalú kiemelt projekteken való részvétel, szakmai fejlődés. Meglévő ügyfélkör - ország piacvezető cégeivel folytatott közös munka. Hosszú távú együttműködés lehetősége!

Pozíció:

SALES

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Szakmunka / Fizikai munka