URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/telesales-vezeto-gyor/105487 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

A Matusz-Vad Zrt., Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő, fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata,
Telesales vezető - Győr
munkatársat keres győri irodájába.

Feladatok:
- a cég rendelésfelvételi folyamatának hatékony működtetése
- 20 fős Telesales csoport irányítása, motiválása, fejlesztése
- stratégia, célok kialakítása, betartása
- hatékonyság mérése
- heti riportok készítése

Elvárások:
- legalább középfokú végzettség
- stabil német nyelvtudás
- értékesítői csapat vezetésében szerzett, legalább 3 éves vezetői tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeret
- kiváló kommunikáció
- értékesítői véna
- önállóság

Előny:
- szlovák nyelv ismerete
- telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
- élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit Kínálunk:
- bruttó 400,000.- Ft + jutalék + negyedéves bónusz
- fiatalos csapat
- hosszú távú munkalehetőség
- dinamikusan fejlődő, biztos, stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon: https://hrmaster.matusz-vad.hu:4443/DataCenter/Registration/JobAdvertisement/61/telesales-vezeto

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye / Győr
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem