URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo-bekes-megye/101032 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság békés megyei területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

Területi képviselő – Békés megye

munkakörbe

Az Ön feladata:

·      Termékeink aktív értékesítése

·      Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás

·      Új partnerek felkutatása és megnyerése

·      Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése

·      A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése

·      A cég hatékony képviselete

Az Ön profilja:

·      Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat

·      Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt

·      Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség

·      Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés

·      Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság

·      Gyulai, békéscsabai vagy környéki lakhely

·      „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

·      Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat

·      Értékesítési folyamatok ismerete

·      Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

·      Szabad hétvégék, kiszámítható munkaidő

·      Versenyképes, bejelentett jövedelem, bruttó 451.000,- Ft-tól

·      Céges autó, tablet, mobiltelefon

·      Egy piacvezető, innovatív cég biztonsága

·      Önálló munkavégzés, változatos munkakör

·      Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a szabovivien@matusz-vad.hu e-mailcímre.

Munkavégzés helye: Békés megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem
Vendéglátás / Idegenforgalom