URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo-ertekesito-magyarorszag-tobb-teruletere/100381 Elrejtés

Töltés...
Grafker Kft.

Területi képviselő/értékesítő Magyarország több területére

Budapest, XI. kerületi központtal rendelkező cég területi képviselőt, értékesítőt keres fő-, mellékállásban vagy vállalkozói jogviszonyban Magyarország több területére.

Az alábbi városokból és környékbeli településekről várunk jelentkezőket:

Budapest, Hatvan, Gyöngyös, Eger, Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Pécs, Szekszárd, Nagyatád, Győr, Tatabánya, Kisbér, Pápa, Veszprém, Ajka, Szeged, Szarvas, Békéscsaba, Orosháza, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Szentes, Szolnok, Hódmezővásárhely.

Cégprofil: szerszámgépek, forgácsoló szerszámok, mérőeszközök, gép tartozékok magyarországi értékesítése.

Feladatok:

  • A vállalat által forgalmazott és gyártott termékek és berendezések értékesítése
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, új ügyfelek felkutatása
  • Ajánlatok készítése, műszaki támogatás nyújtása
  • vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Feltételek:

  • kiváló kommunikációs készség, belső motiváltság
  • ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
  • felsőfokú, de minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • forgácsolásban, méréstechnikában való jártasság előnyt jelent
  • nagyfokú önállóság, felelősségteljes munkavégzés
  • angol és/vagy német nyelv ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • meglévő ügyféllista, háttértámogatás
  • folyamatos műszaki továbbképzés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel
  • bejelentett, alkalmazotti vagy vállalkozói jogviszony
  • versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
  • mobiltelefon.

Korábbi képviselői múlt, ügyfélkapcsolati tapasztalat előnyt jelent!

Kezdés: azonnal.

Jelentkezés: grafker@grafker.hu , grafker@t-online.hu, titkar.grafker@t-online.huemail címen, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Céginformáció:www.grafker.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem