URL: http://workline.hu/allasok/ertekesites-kereskedelem/teruleti-kepviselo-eszak-kelet-magyarorszag/99431 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Magyar tulajdonban lévő állattenyésztési és növénytermesztési technológiák kereskedelmére és szervizére, illetve hűtéstechnikára alapozódott vállalat megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI KÉPVISELŐ (ÉSZAK-KELET MAGYARORSZÁG)

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Hosszú távú elkötelezettség
Önálló munkavégzés
Empátia, figyelmesség, kreativitás
Kiváló kommunikációs készség és nyitottság
Lelkes, dinamikus hozzáállás
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
Csapatszellem
Rugalmasság

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Angol vagy német nyelvtudás

Feladatok:
Mezőgazdasági gépek, technológiák értékesítése,
Meglévő partnerek gondozása, új partnerek felkutatása
Együttműködés a cég központjával (értékesítés, beszerzés, szerviz, pénzügy)
Rendszeres gyakorlati gépbemutatók szervezése, lebonyolítása
Konstruktív részvétel a cég hivatalos megjelenésein
Beszámolók, prezentációk készítése

Megbízóról:
A 100%-osan magyar tulajdonban lévő vállalat jogelődjét, a pápai központtal működő Céget 1990. október 1-én alapították. Tevékenysége a múltból fakadóan az állattenyésztési technológiák kereskedelmére és szervizére alapozódott.
A megfelelő háttér biztosíték volt a folyamatos fejlődésre, melyet jól példázott az, hogy 1995-ben a vállalkozás részvénytársasággá alakult.
Jelenleg hat üzletáguk működik /növénytermesztés, állattenyésztés, borászat, hűtéstechnika, ökotechnológia, bioenergetika és építészet,/ mely mezőgazdaság teljes egészét lefedi.
Ennek megfelelően mára az egész országot behálózó kereskedelmi, értékesítési, valamint szerviz tevékenységet folytatnak.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Teljesítményarányos juttatási csomag
Laptop
Mobiltelefon
Céges gépjármű
Fejlődési lehetőség
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Észak-Kelet Magyarország

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, motivációs levél kíséretében az alábbi email címre: veszprem71@worklife.hu

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Értékesítés / Kereskedelem